FARBA BIAŁA

ANTYREFLEKSYJNA

FARBA BIAŁA

ANTYREFLEKSYJNA

  • Eliminuje refleksy świetlne

  • Maskuje niedoskonałości podłoża

  • Dostępna w systemie barwienia

Eliminuje refleksy świetlne

Doskonale nadaje się do zastosowania w pomieszczeniach silnie naświetlonych. Odpowiednio dobrany charakter powłoki skutecznie eliminuje refleksy świetlne, zapewniając jednolity efekt dekoracyjny i estetyczny. 

Maskuje niedoskonałości podłoża

Bardzo dobrze sprawdza się w miejscach, w których powierzchnia nie jest idealnie gładka. Korygując niedoskonałości podłoża, poprawia wygląd malowanej powierzchni ścian i sufitów.

Dostępna w systemie barwienia

System barwienia Greinplast zapewnia uzyskanie pożądanego efektu dekoracyjnego dla malowanych powierzchni. Dostępna jest w jaśniejszych kolorach z palety barw producenta ze względu na bardzo matowy charakter powłoki.

FARBA ANTYREFLEKSYJNA

głęboko matowa

Lateksowa farba do zastosowań wewnętrznych o bardzo niskim kącie odbicia światła, wysokim stopniu krycia i doskonałej wydajności.

Ze względu na głęboko matowy charakter powłoki i jej antyrefleksyjnej właściwości jest w szczególności zalecana do wymalowań intensywnie doświetlonych powierzchni gdzie minimalizuje ryzyko powstawania widocznych smug i nadaje powierzchniom szlachetny, matowy charakter.

Wyrób może być wykorzystywany do wymalowań pierwotnych i renowacyjnych, na podłożach betonowych, tynkach cementowych i cementowo-wapiennych,tynkach gipsowych, płytach G-K.

Wyrób dostępny w kolorze białym, czarnym oraz wg palety barw Greinplast (1320 kolorów) . Ze względu na głęboko matowy charakter powłoki produkt nie jest dostępny w intensywnych kolorach.

Farba Premium Ceramiczna z jonami srebra