FARBA GRUNKTUJĄCA
lateksowa

FARBA GRUNKTUJĄCA
lateksowa

  • Poprawia przyczepność

  • Eliminuje niedoskonałości podłoża

  • Poprawia komfort malowania

Poprawia przyczepność

Gruntująca farba lateksowa to idealne rozwiązanie na podłoża szpachlowane. Wyrównuje chłonność oraz poprawia przyczepność podłoża, dzięki czemu  malowanie farbą nawierzchniową jest łatwiejsze i wydajniejsze. 

Eliminuje niedoskonałości podłoża

Bardzo dobrze sprawdza się w miejscach których powierzchnia nie jest idealnie gładka. Eliminując niedoskonałości podłoża zapewnia efekt dekoracyjny i estetyczny po zastosowaniu farby nawierzchniowej. 

Poprawia komfort malowania

Unikatowa konsystencja farby sprawia, że malowanie nią zapewnia wysoki komfort pracy zarówno dla fachowca jak i amatora. Farba nie chlapie oraz bardzo dobrze rozprowadza się po malowanej powierzchni.  

FARBA GRUNTUJĄCA

Lateksowa

Farba gruntująca o charakterze lateksowym, do zastosowań wewnętrznych. Bardzo dobrze kryje niedoskonałości podłoża. Idealnie wnika w podłoże i w znacznym stopniu poprawia jego przyczepność. Zmniejsza również zużycie farby nawierzchniowej.

Służy do ręcznego lub natryskowego nakładania na stabilnych podłożach i do wykonywania warstwy pierwotnej przed malowaniem farbami wewnętrznymi Greinplast.

Farba może być stosowana na podłożach betonowych, tynkach cementowych i cementowo-wapiennych,tynkach gipsowych, płytach G-K, tynkach cienkowarstwowych itp. Produkt dostępny w kolorze białym. Na życzenie klienta w kolorze zbliżonym do ostatecznej powłoki malarskiej.

Farba Premium Ceramiczna z jonami srebra